o Mnie2019-08-15T07:26:31+00:00

Krystian Biarda – pośrednik nieruchomości z Warszawy

Witam Państwa!
Rynek nieruchomości w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie i staje się domeną profesjonalnych agencji. Dotyczy to w największym stopniu dużych miast, takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław czy Trójmiasto. Jednak w mniejszych miejscowościach również znajdziemy lokalne biura pośredników nieruchomości, które nie narzekają na brak klientów. Analitycy rynku nieruchomości w Polsce przewidują, że jeszcze przez wiele lat sytuacja ta będzie się rozwijała, ponieważ wyhamowała nieco sprzedaż nowych mieszkań, a na rynku wtórnym wiele się dzieje.
Nazywam się Krystian Biarda i od kilku lat pracuję jako agent nieruchomości w Warszawie. To właśnie ta dynamika i szybki rozwój rynku skłoniły mnie do pracy w wejścia w ten biznes. Uwielbiam wyzwania, a w tej pracy z pewnością ich nie brakuje.
Z wykształcenia jestem prawnikiem, co pomaga mi poruszać się po skomplikowanych przepisach prawa i skutecznie załatwiać formalności związane z transakcjami na rynku nieruchomości.

Jak zostałem agentem nieruchomości w Warszawie

Zaraz po ukończeniu studiów wyjechałem do Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałem jako kierownik w firmie budowlanej. Dzięki temu miałem okazję obserwować i poznawać priorytety i standardy Brytyjczyków w zakresie nieruchomości. Zafascynowały mnie różnice kulturowe i odmienne potrzeby, wymagania i preferencje różnych narodowości względem warunków mieszkaniowych. To pozwoliło mi zrozumieć oczekiwania różnych klientów i nauczyło, jak dobrać nieruchomość do konkretnej osoby. Dziś z powodzeniem korzystam, z tej wiedzy na Warszawskim rynku mieszkaniowym.
Praca na stanowisku menadżera nauczyła mnie również analitycznego myślenia. W pracy liczą się dla mnie konkrety – fakty i liczby, a nie emocje, którymi często kierują się zarówno sprzedający, jak i nabywcy nieruchomości. Dzięki takiemu podejściu mogę efektywniej pracować jako agent nieruchomości na dynamicznie rozwijającym się warszawskim rynku i negocjować lepsze ceny oparte o obiektywną analizę.
Negocjacje i związane z nimi emocje są moją siłą napędową. Realizowanie korzystnych dla moich klientów i dla mnie transakcji stało się moją prawdziwą pasją, a udział w złożonym procesie inwestycyjnym daje mi ogromną satysfakcję.
To właśnie ta pasja, doświadczenie i wiedza rozwijana przez lata umożliwia mi zapewnienie Państwu kompleksowej pomocy w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości w Warszawie.

Potwierdzeniem moich kompetencji jest oficjalna licencja pośrednika nieruchomości wydana przez Polską Federacje Rynku Nieruchomości oraz członkostwo w Warszawskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Jej posiadanie nie jest wymagane do wykonywania tego zawodu, świadczy jednak o poważnym i profesjonalnym podejściu do tematu i jest gwarantem wysokiej jakości usług.

Krystian Biarda właściciel Biarda Estate

Liczą się efekty!

Jako osoba, która zajmuje się nieruchomościami zawodowo mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem, że sprzedaż, czy wynajem nieruchomości to już nie tylko opublikowanie ogłoszenia na OLX lub Gumtree to złożony proces, który poprzez ilość dostępnych narzędzi i technologii może przysporzyć niemałego bólu głowy.
Jako pośrednik jestem oceniany na podstawie efektów mojej pracy, dlatego też zapraszam Cię na bezpłatną konsultację, razem zaplanujemy drogę do celu, który chcesz osiągnąć.