O MNIE

Nazywam się Krystian Biarda i od kilku lat pracuję jako Agent Nieruchomości w Warszawie. Dynamiczny rozwój rynku, oraz coraz większe zapotrzebowanie na zawód pośrednika nieruchomości skłonił mnie do pracy
w tej branży. Uwielbiam wyzwania, a w tej pracy z pewnością ich nie brakuje.

Cechuje mnie pełne zaangażowanie w powierzoną mi ofertę. W relacji w klientem stawiam na szczerość i wzajemne zaufanie. Moim zadaniem jest, aby zaoszczędzić Państwu nerwów związanych ze sprzedażą nieruchomości oraz co najważniejsze czasu, który możecie poświęcić swojej rodzinie, hobby lub pracy. Zależy mi aby w trakcie i po transakcji czuli się Państwo komfortowo, a moją obsługę ocenili jako profesjonalną.

Jak zostałem agentem nieruchomości w Warszawie

Zaraz po ukończeniu studiów prawniczych wyjechałem do Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałem jako manager w firmie budowlanej. Miałem okazję obserwować, poznawać priorytety i standardy Brytyjczyków w zakresie nieruchomości. Zrozumiałem ich oczekiwania i nauczyłem się, jak dobrać nieruchomość do konkretnej osoby. Dziś z powodzeniem od kilku lat korzystam z tej wiedzy na warszawskim rynku mieszkaniowym.

W mojej pracy liczą się dla mnie konkrety – fakty i liczby, którymi często kierują się zarówno sprzedający, jak i nabywcy nieruchomości, dzięki czemu mogę sprawnie negocjować ceny oparte o analizę.

Negocjacje w pracy agenta nieruchomości i związane z nimi emocje są moją siłą napędową. Realizowanie korzystnych transakcji dla moich klientów stało się moją prawdziwą pasją, a udział w złożonym procesie inwestycyjnym daje mi ogromną satysfakcję.
To właśnie ta pasja, doświadczenie i wiedza rozwijana przez lata umożliwia mi zapewnienie Państwu kompleksowej pomocy w sprzedaży i wynajmie nieruchomości w Warszawie.

Potwierdzeniem moich kompetencji jest oficjalna licencja pośrednika nieruchomości wydana przez Polską Federacje Rynku Nieruchomości oraz członkostwo w Warszawskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Jej posiadanie nie jest wymagane do wykonywania tego zawodu, świadczy jednak o poważnym i profesjonalnym podejściu do tematu i jest gwarantem wysokiej jakości usług.

Liczą się efekty!

Jako osoba, która zajmuje się nieruchomościami zawodowo mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem, że sprzedaż, czy wynajem nieruchomości to już nie tylko opublikowanie ogłoszenia na OLX lub Gumtree to złożony proces, który poprzez ilość dostępnych narzędzi i technologii może przysporzyć niemałego bólu głowy.