Cennik usług

Cennik usług

Jako jeden z niewielu Agentów/Pośredników Nieruchomości w Warszawie, chcę być 100% transparentny, dlatego też poniżej przedstawiam cennik swoich usług.

W ten sposób chcę maksymalnie zaoszczędzić Państwa czas oraz wyjść naprzeciw jednemu z ważniejszych pytań, które słyszę przy rozpoczęciu procesu sprzedaży nieruchomości, czyli  – „Ile tak naprawdę kosztuje współpraca ze mną jako Agentem Nieruchomości”.

Zapraszam do zapoznania się z tabelą.

UsługaWynagrodzenie Agenta
Sprzedaż mieszkania za moim pośrednictwem, jeżeli klient posiada mieszkanie na sprzedaż.3 % brutto
Sprzedaż lokalu komercyjnego za moim pośrednictwem, jeżeli klient posiada nieruchomość komercyjną na sprzedaż.3,2 % brutto
Sprzedaż domu, za moim pośrednictwem, jeżeli klient posiada dom na sprzedaż.3,8 % brutto
Sprzedaż działki, za moim pośrednictwem, jeżeli klient posiada działkę na sprzedaż.Ceny wynagrodzenia za sprzedaż działek są ustalane indywidualne, z racji dużej różnorodności, stanów prawnych, wielkości oraz ich potencjału.
Wynajem mieszkania za moim pośrednictwem, jeżeli klient posiada mieszkanie na wynajem.123 % brutto czynszu najmu – płatne jednorazowo
Wynajem lokalu komercyjnego za moim pośrednictwem, jeżeli klient posiada lokal komercyjny na wynajem.123 % brutto czynszu najmu
– płatne jednorazowo

Uwagi:

  1. Wynagrodzenie jest określone w kwocie brutto, czyli to co faktycznie płaci klient bez dodatkowych doliczeń.
  2. Poziom wynagrodzenia jest określony dla nieruchomości położonej w Warszawie, dla sprzedaży/wynajmu nieruchomości poza granicami Warszawy wynagrodzenie może różnić się ze względu na koszt i czas dojazdu do nieruchomości.
  3. Wynagrodzenie może być inne dla nieruchomości nietypowych, na przykład w sytuacji, gdy wartość nieruchomości jest niska ze względu na jej położenie, sytuację prawną lub zły stan techniczny, co prowadzi do długiego czasu sprzedaży/wynajmu nieruchomości.
  4. Ceny dla sprzedaży nieruchomości deweloperskich podlegają indywidualnym negocjacjom z deweloperem.

Krystian Biarda Biarda Estate
Nr Rachunku bankowego: 17 1090 2590 0000 0001 3071 9510 SANTANDER BANK