Konsultacje

Biarda Estate – pośrednictwo nieruchomości z Warszawy

Pierwszym, a zarazem jednym z najważniejszych kroków do podjęcia współpracy z Państwem jest dla mnie konsultacja w sprawie konkretnej nieruchomości. To moment, w którym zapoznaję się z Państwa potrzebami i wymaganiami, a Państwo poznają moje metody działania i korzyści z podjęcia współpracy.
Współpraca z doświadczonym pośrednictwem nieruchomości z Warszawy zapewnia Państwu wiele korzyści, od ustalenia rynkowej wartości nieruchomości, po pomoc prawną w załatwianiu formalności. Dobry pośrednik nieruchomości będzie Państwu towarzyszył na każdym etapie procesu inwestycyjnego, stale dbając o Państwa interesy. Ten proces zaczyna się właśnie od konsultacji.
Aby sprzedać lub wynająć mieszkanie w Warszawie, muszę znać Państwa motywy, oczekiwania i preferencje. Powody sprzedaży lub najmu nieruchomości bywają bardzo różne. Wiążą się nie tylko z wykalkulowaną inwestycją, ale również z potrzebą zmian w życiu, powiększeniem rodziny, problemami finansowymi itp. Konkretne motywy mają wpływ na oczekiwania, a więc czas, jaki klient może poświęcić na sprzedaż oraz cenę, na którą będzie skłonny przystać. To dlatego pośrednicy nieruchomości chcą znać Państwa sytuację i pobudki.

Zalety konsultacji z pośrednikiem nieruchomości z Warszawy

Jako zaangażowany i oddany pośrednik nieruchomości z Warszawy chcę poznać Państwa potrzeby już na samym początku, aby później podejmować decyzje jak najlepiej służące Państwa sprawie. Dostosowanie moich działań do Państwa potrzeb i oczekiwań to kluczowy element mojej strategii pracy. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że moje pośrednictwo nieruchomości zawsze działa na Państwa korzyść.
Państwo podczas konsultacji poznają pozycję swojej nieruchomości na warszawskim rynku, jej potencjał oraz wszystkie plusy i minusy wpływające na cenę i łatwość pozyskania klientów. Przedstawiam również profil potencjalnego klienta zainteresowanego konkretnym typem i standardem nieruchomości. Dzięki temu dowiedzą się Państwo, jaka jest grupa docelowa dla Państwa obiektu, czyli do jakich klientów najlepiej kierować ofertę. Wizyta w lokalu umożliwia mi również przedstawienie wstępnej wyceny uwzględniającej specyfikę lokalizacji i wszystkie czynniki wpływające na wartość nieruchomości. Nakreślam również plan dalszych działań i tłumaczę swoją rolę na kolejnych etapach współpracy.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania – śmiało skontaktuj się ze mną.