Oferty nieruchomości

Zapraszam do sprawdzenia moich ofert na otodom.pl

oferty Biarda Estate na otodom.pl

Biarda Estate – biuro sprzedaży mieszkań Warszawa

Warszawski rynek nieruchomości jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się w Europie. Duża konkurencja i różnorodna specyfika poszczególnych dzielnic sprawiają, że sprzedaż mieszkań Warszawa – procesem skomplikowany, trudny i wymagający. Jedynie doskonała znajomość lokalnych uwarunkowań pozwala adekwatnie wycenić lokal i dotrzeć do odpowiednich klientów, a to bezpośrednio przekłada się na Państwa zysk.

Właśnie dlatego warto skorzystać z usług dobrej agencji mieszkaniowej z Warszawy. Doświadczony broker nieruchomości bez trudu trafi do odpowiednich klientów zainteresowanych danym lokalem, zaprezentuje go, podkreślając jego największe atuty i pomoże wynegocjować najbardziej korzystną dla Państwa cenę.

Krystian Biarda Agent

Jak działa moja agencja mieszkaniowa z Warszawy?

Usługi świadczone przez moje biuro sprzedaży mieszkań w Warszawie to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności. Oferuję Państwu współpracę na zasadach wyłączności, która pozwala mi poświęcić Państwa sprawie pełnię mojej uwagi. Zajmę się nie tylko stworzeniem i publikacją ogłoszeń czy rozmowami z klientami. Przeprowadzam również profesjonalne prezentacje nieruchomości, stosując język korzyści i metody perswazji znacznie zwiększające skuteczność moich działań sprzedażowych. Zajmuję się również wszelkimi formalnościami związanymi ze sprzedażą, w znacznej mierze oszczędzając Państwa cenny czas.

Sprzedaż mieszkań Warszawa jest procesem, a ja aktywnie uczestniczę w każdym jego etapie – od pierwszego spotkania z Państwem, aż do wspólnej wizyty u notariusza celem podpisania aktu notarialnego zamykającego sprzedaż. Skorzystanie z usług mojego biura sprzedaży mieszkań w Warszawie zapewni Państwu oszczędność czasu, energii i nerwów, gwarantując przy tym zawarcie intratnej transakcji spełniającej wszystkie Państwa oczekiwania.

Jak konkretnie mogę Państwu pomóc?

  • nakreślę plan sprzedaży uwzględniający wszystkie istotne cechy nieruchomości,
  • pomogę w obiektywnym i profesjonalnym wykonaniu wyceny, biorąc pod uwagę zarówno globalne, jak i lokalne warunki i czynniki wpływające na cenę,
  • podpowiem, jak sprawić, by Państwa nieruchomość stała się jeszcze bardziej atrakcyjna i wartościowa,
  • zorganizuję profesjonalną sesję zdjęciową, aby zaprezentować Państwa lokal od najlepszej strony,
  • wypromuję lokal w portalach branżowych oraz wśród moich stałych i sprawdzonych klientów,
  • przeprowadzę profesjonalną prezentację nieruchomości dla potencjalnych klientów,
  • pomogę w negocjacjach z osobami zainteresowanymi kupnem,
  • zajmę się skompletowaniem dokumentacji i organizacją formalności związanych ze sprzedażą,
  • będę w stałym kontakcie z notariuszem, aby na bieżąco informować Państwa o wszystkim, co wiąże się ze sprzedażą. Mogę również uczestniczyć w podpisaniu aktu notarialnego i przekazaniu mieszkania nabywcom.